21. května Perfect Day: 2. benefiční akce pro Dětský domov Domino

Perfect World uvádí svoji druhou benefiční akci pro dětský domov Domino: Perfect Day na Plovárně! Celodenní akce plná workshopů, koncertů, výstav, vystoupení, skvělého občerstvení a především lidí, co mají srdce, se uskuteční v sobotu 21. května.

Veškerý výtěžek z Perfect Day poputuje na nadační fond Perfect, který z něj podpoří jedno konkrétní dítě z dětského domova Domino tím, že mu zaplatí jazykový pobyt v zahraničí s přímou výukou cizího jazyka – a tím mu zprostředkuje cestu k samostatnosti, zvýší jeho schopnosti a připraví jej na reálný život!

A co že máme už na letošní ročník domluveno? Těšte se na jedinečné taneční vystoupení a workshop od Tanec v Plzni, na stánek s farmářskými pochutinami od Náš Grunt u Lidušky, módní přehlídku v luxusních šatech salonu Ornela na přirozeně krásných slečnách z našich řad a spoustu dalších překvapení.

Na návštěvníky čeká Kamil Pešťák a jeho komorní vystoupení plné písniček od srdce, moderátor Honza Anderle, africká hudba Nombeko afro, Duo Crimson Fields a jejich jedinečná hudba, Kapela Dos Vías, vystoupení ve stepu studia STEP BY STEP, stánek s mošty a jablíčky z Nebílovských sadů, taneční a pěvecké vystoupení dětí z DD Domino, hudební vystoupení Kořínek+Misíková a Band, stánek s pečenými čaji a dalšími poctivými dobrotami Od Macháčků, workshopy, ochutnávky a vystoupení od Centra integrace cizinců, workshop salonu Maya, který Vás naučí tvořit z korálků, St.Johnny Band, který Vám zahraje neodolatelný 1950´s jump blues, divadelní vystoupení “Grimm aneb Märchen-pohádky z von Gurkentopfu” souboru A BASTA!, výstava krásných černobílých fotek Milana Dvořáka, které byly zpracovány mokrou cestou v temné komoře, bubenický workshop, vystoupení kapely Ocho Ríos, vystoupení kapely Tabasker, workshopy ruční práce (drátkování, výroba z korálků), ochutnávky mexické, vietnamské a ukrajinské kuchyně…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *