Vyhrajte vstupenky na open air operu TURANDOT v lochotínském amfiteátru

Divadlo J. K. Tyla chystá již čtvrtý ročník úspěšné open air produkce Noc s operou. V pátek 29. června zazní v prostředí lochotínského amfiteátru slavná Pucciniho opera Turandot v režii šéfa souboru opery DJKT Tomáše Pilaře, který je mimo jiné držitelem Umělecké ceny města Plzně pro umělce do 30 let a který byl časopisem Forbes oceněný jako jeden z 30 pod 30 – mladých lidí s výjimečnými profesními úspěchy. V titulní roli se představí Iveta Jiříčková, špičková dramatická sopranistka, a jako princ Kalaf vystoupí Paolo Lardizzone, samozřejmě nebude chybět ani Ivana Veberová, která úspěšně účinkovala i v ročnících přechozích.

Vstupenky můžete vyhrát ve společné soutěži Českého pohledu a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Stačí správně odpovědět na otázku: Pod vedením kterého dirigenta uvede DJKT slavnou Pucciniho operu Turandot v lochotínském amfiteátru? a mít štěstí. Tři výherci dostanou o dvou vstupenkách open air produkce Noc s operou.

Odpovědi posílejte do 22. června na e-mail: obchod@ceskypohled.eu. Šťastlivce, kteří vyhrají vstupenky, zveřejníme 23. června. Ale litovat nemusejí ani ti, kdož nevyhrají. Vstupenky do amfiteátru si ostatní budou moci koupit v obvyklých předprodejích.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *