Vstupenky na na gurmánský festival vyhráli Irena Motlíková z Plzně, Jana Štádlíková z Klatov a Jiří Sedlák z Přeštic

S Českým pohledem a Rio Mare vyhráli po dvou vstupenkách na gurmánský svátek Beko Fresh Festival, který se uskuteční o víkendu 19. a 20. května v OC Plzeň Plaza, Irena Motlíková z Plzně, Jana Štádlíková z Klatov a Jiří Sedlák z Přeštic. Převzali si je ve vyhlášeném pekařství U Beránka v Riegrově ulici v Plzni.

Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří menu s tuňákem Rio Mare. Pro milovníky domácího sushi je připraven workshop pod vedením specialisty na asijskou kuchyni. Návštěvníci budou mít navíc možnost v průběhu festivalu ochutnávat nejen sushi pokrmy, ale například i oblíbené Panini s tuňákem nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.

Letošní ročník festivalu Beko Fresh Festival 2018 láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci exotických pokrmů z celého světa, entomofágie neboli pojídání hmyzu, molekulární a extrémní catering a navíc i prvorepublikovou gastronomii u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky.

Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských hvězd Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka, Petra Stupky nebo Romana Vaňka. Navíc během celého festivalu budou mít gurmánští nadšenci možnost degustovat menu západočeských restaurací a hlasovat a vybrat TOP restauraci z regionu.

V sobotu 19. května je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 20. května pak od 10 do 17 hodin. V předprodeji vstupenky stojí 100 Kč a zahrnuje navíc bonus v podobě „školy čepování piva“. Na místě stojí jednodenní vstupenka 150 Kč.  Více na www.freshfestival.cz.

Soutěžící správně odpověděli, že ryby bychom měli konzumovat 2krát týdně. Správná tedy byla odpověď A.

  •  

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *