Vstupenky na na gurmánský festival vyhráli Irena Motlíková z Plzně, Jana Štádlíková z Klatov a Jiří Sedlák z Přeštic

S Českým pohledem a Rio Mare vyhráli po dvou vstupenkách na gurmánský svátek Beko Fresh Festival, který se uskuteční o víkendu 19. a 20. května v OC Plzeň Plaza, Irena Motlíková z Plzně, Jana Štádlíková z Klatov a Jiří Sedlák z Přeštic. Převzali si je ve vyhlášeném pekařství U Beránka v Riegrově ulici v Plzni.

Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří menu s tuňákem Rio Mare. Pro milovníky domácího sushi je připraven workshop pod vedením specialisty na asijskou kuchyni. Návštěvníci budou mít navíc možnost v průběhu festivalu ochutnávat nejen sushi pokrmy, ale například i oblíbené Panini s tuňákem nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.

Letošní ročník festivalu Beko Fresh Festival 2018 láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci exotických pokrmů z celého světa, entomofágie neboli pojídání hmyzu, molekulární a extrémní catering a navíc i prvorepublikovou gastronomii u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky.

Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských hvězd Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka, Petra Stupky nebo Romana Vaňka. Navíc během celého festivalu budou mít gurmánští nadšenci možnost degustovat menu západočeských restaurací a hlasovat a vybrat TOP restauraci z regionu.

V sobotu 19. května je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 20. května pak od 10 do 17 hodin. V předprodeji vstupenky stojí 100 Kč a zahrnuje navíc bonus v podobě „školy čepování piva“. Na místě stojí jednodenní vstupenka 150 Kč.  Více na www.freshfestival.cz.

Soutěžící správně odpověděli, že ryby bychom měli konzumovat 2krát týdně. Správná tedy byla odpověď A.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *