Na Silvestra láká plzeňská zoo na sváteční program, na Nový rok na slevový bonus

Ve znamení svátečního programu bude v Zoologické a botanické zahradě města Plzně i poslední den roku. Začíná v 10 hod. a ukončí ho slavnostní přivítání symbolicky posledního návštěvníka roku 2016 kolem 13. hod. u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi.

Program nabídne zejména rodinám s dětmi silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je  současně dovede ke kádi se zlatými rybkami v Tropickém pavilonu. Úspěšné vylovení jedné z nich holýma rakama znamená získání dalších dárků.

Uvítání symbolicky posledního návštěvníka bude spojeno s malým silvestrovským skečem v podání posluchačů plzeňské Základní umělecké školy v ul. Terezie Brzkové.

Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat i 1. ledna. Všichni novoroční návštěvníci dostanou ke vstupence slevový bonus, který jim umožní další návštěvu zahrady se slevou.

Po oba dny stojí přijít do zimní zoo i kvůli aktuálním novinám: Je to především mládě lva berberského a nově upravený výběh pro šimpanzy. Za příznivého počasí se v něm návštěvníkům rádi předvádějí.

Až do Tří králů bude zdobit statek Lüftnerka betlém od plzeňského výtvarníka Petra Nováka.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *