Západočeské muzeum zve na další výpravu za poznáním. Jura a Kambodža

Západočeské muzeum v Plzni připravilo pro letošní rok další cyklus cestopisných pořadů, v pořadí již sedmnáctý. Příznivce cestování zve na další pokračování, které se uskuteční ve čtvrtek 30. března v 18:00 hodin v přednáškovém sále muzea. Tématem tohoto večera bude vyprávění amatérských cestovatelů Moniky Černé a Romana Panocha.

Monika Černá pohovoří o výpravě za opomíjenou částí Švýcarska, pohořím Jura. Turistům tato oblast nabízí nepřeberné množství romantických výhledů, zajímavé přírodní úkazy i ukázky lidské vynalézavosti. A kdo ví, možná vás inspiruje při plánování letošní dovolené.

Roman Panoch o Kambodži a o nevšední cesta venkovem, džunglí i ostrovy, kde je minimum civilizace. Zavede nás mezi místní obyvatele v jejich každodenním životě v oblastech daleko od měst. Pokud se k nim chováte přívětivě i oni jsou velmi milí a přátelští. Bonusem pak bude i chrám Angkor.

Příští čtvrtek 6. 4. 2017 v 18:00 hodin  zve muzeum na přednášku Rudolfa Švaříčka nazvanou Mongolsko, Rusko, Kamčatka, Korea.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *