Uvítejte léto v zoo. Čeká tam na vás pohádková stezky i Květinová dívka

Tuto sobotu 23. června si v Zoologické a botanické zahradě města Plzně užijí především děti. Mezi 10. a 17. hod. je pro ně připravena  pohádková stezka. Začíná u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi a povede k nově zrekonstruované expozici tučňáků. Zde budou čekat na její úspěšné účastníky zajímavé ceny.

Další částí sobotního programu, kterým vítá zoologická a botanická zahrada letošní léto, je finále Květinové dívky 2018. O prestižní titul dotovaný cenami v hodnotě kolem 15 000 Kč bude soutěžit více než desítka děvčat ve věku od 12 do 16 let. Zásadní změnou oproti předchozím ročníků je konání finále Květinové dívky 2018 v Lochotínském amfiteátru. Program začíná ve 14 hod. a diváci se mohou těšit na několik disciplin – jako promenádu po pódiu, rozhovor s porotou, představení zálib…

Předsedou poroty je i letos přední umělecký fotograf a dívčí portrétista Ivan Štefko. Kdo chce navštívit pouze soutěž o Květinovou dívku 2018, použije pokladnu u východní brány do amfiteátru. Vstupné je symbolické – 20 Kč. Pro návštěvníky zoologické a botanické zahrady je vstup do amfiteátru přes dětský koutek, stejně jako je tomu u sokolnických ukázek, které se však tuto sobotu nekonají. (tz)

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *