TOP 09 chce udělat z Plzně hezčí město a z jeho obyvatel spokojené občany

„Naše priority jsou v oblasti dopravy a parkování, trávení volného času Plzeňanů a v oblasti vzdělávání. Chtěli bychom mimo jiné rozšířit a obnovit školní tělocvičny a sportoviště a podpořit soukromou investici do akvaparku, který v Plzni dlouhodobě chybí.“ Taková je předvolební vize TO 09. Volebním lídrem a kandidátem na primátora Plzně je předseda plzeňské TOP 09 a zastupitel města Michal Vozobule. TOP 09 se v Plzni již dohodla na společném postupu a kandidátce do komunálních voleb se zástupci Plzeňské aliance, která vznikla před několika lety spojením několika plzeňských uskupení. 

„Jsem rád, že se nám se daří spojit síly pro Plzeň s dalšími demokratickými subjekty a věřím, že naše vize Plzeňany osloví. V posledních dvou volebních obdobích jsme se v Plzni snažili prosazovat rozumné projekty, které udělají z Plzně hezčí město a z jeho obyvatel spokojené občany. Mou vizí je Plzeň jako hrdá, moderní a úspěšná metropole,“ říká kandidát TOP 09 na primátora Michal Vozobule.

Dalšími kandidáty a zároveň volebními lídry ve čtyřech hlavních plzeňských obvodech jsou zkušení zastupitelé. Na starostku Městského obvodu Plzeň 1 kandiduje plzeňská zastupitelka a zástupkyně ředitele 20. ZŠ v Plzni Ilona Jehličková, lídrem na Slovanech je zastupitel města a místostarosta druhého obvodu Jan Fluxa, v centrálním obvodu na starostu kandiduje jeho současný místostarosta Radoslav Škarda a na Doubravce je volebním lídrem zastupitel čtvrtého obvodu Václav Lacyk.

Na kandidátce TOP 09 do Zastupitelstva města Plzně kandidují nejen ostřílení politici, ale také nové tváře a řada veřejně známých osobnosti a odborníků: prezident Francouzské aliance v Plzni Ondřej Ženíšek, plzeňští architekti Jan Toman a Petr Domanický, emeritní děkan ekonomické fakulty v Plzni Miloš Nový či ředitel Gymnázia Luďka Pika Aleš Janoušek. Plzeňská aliance pak na kandidátce TOP 09 posílá do voleb na Městském obvodu Plzeň 3 bývalého krajského radního pro dopravu a plzeňského právovárečníka Pavla Stelzera a na Lochotíně geodeta, výtvarníka a bývalého zastupitele Městského obvodu Plzeň 1 Pavla Denka. (tz)

Foto TOP 09

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *