Stálice plzeňské taneční scény pořádá v neděli extraligovou Czech Dance Masters Podzim 2017

Plzeňská taneční škola Spider Dance Company působící pod Střediskem volného času RADOVÁNEK Plzeň zvítězila ve výběrovém řízení na pořadatele Extraligové taneční soutěže Czech Dance Masters Podzim 2017. Soutěž se uskuteční 22. října v plzeňské Hale Lokomotivy, zúčastní se cca 600 tanečníků z celé ČR a přibližně 400 diváků. Kromě skvělé podívané na taneční výkony, stánků s občerstvením a tanečním zbožím budeme zajišťovat dětské koutky, malování na obličej, fotokoutek, tvořivé dílničky, maskot, skákací hrad atd. Jsme Středisko volného času, naše činnost je tedy přímo zaměřena na děti všech věků, dospělé i seniory, účastníky akce tedy čeká spousta dalších aktivit jak pro tanečníky tak pro diváky. 

Spider DC má již jednadvacetiletou tradici a patří ke stálicím na plzeňské taneční scéně. V současné době máme téměř 300 tanečníků ve věku od 3 – 50 let. Ve své činnosti se zaměřujeme na výuku tance dětí a mládeže a dále též na příležitostnou činnost zahrnující soutěže, práci s talenty, pořádání akcí, vzdělávací workshopy, prezentační a komerční vystoupení. Studio je od roku 2000 členem Czech Dance Organization – největšího registrovaného svazu v ČR, který má návaznost na International Dance Organization.

Spider DC jakožto soubor působící pod SVČ RADOVÁNEK má za sebou bohaté zkušenosti s pořádáním veřejných akcí. O pořádání ligových soutěží se již dlouhodobě zajímáme. Na loňské podzimní tour jsme se inspirovali a informovali ohledně průběhu a pořádání soutěží, což nás motivovalo k organizaci vlastní CDO soutěže.

Extraligovou soutěž v Disco dance, jejíž součástí bude také zemská liga a pohárová soutěž v Disco dance Freestyle, bude pořádat Středisko volného času RADOVÁNEK ve spolupráci se Spider DC, ředitelkou soutěže a odpovědnou osobou je Jana Kohoutová, DiS., pedagog volného času SVČ RADOVÁNEK a choreografka a trenérka Spider DC. Jako taneční škola s tanečníky od mini školky po soutěžní tým rodičů může Spider DC nabídnout širokou základnu pomocníků a opravdu tak zajistit bezproblémový chod soutěže. SVČ RADOVÁNEK má ve své pravidelné činnosti zahrnuty i tzv. organizační kluby, jejichž členové budou, kromě pedagogických a externích zaměstnanců, s pořádáním soutěže také pomáhat.

SVČ RADOVÁNEK a Spider DC má dostatečné technické a personální kapacity, Spider DC je největší taneční školou v západních Čechách a co se týká street show a disco show kategorií, máme v Plzeňském kraji také největší úspěchy.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *