SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 vstupů na večerní běžecký závod NN NIGHT RUN v Českých Budějovicích

Portál ceskypohled.eu připravil ve spolupráci se značkou Borotalco bleskovou soutěž o 5 vstupenek na českobudějovický noční závod NN NIGHT RUN v sobotu 6. října. Italská značka kosmetiky Borotalco je partnerem série večerních běžeckých závodů NN NIGHT RUN 2018.

Deodoranty Borotalco s příjemnou vůní klasického tělového pudru jsou osvědčeným a spolehlivým pomocníkem proti pocení. Obsahují unikátní přírodní složku Microtalcum, která reguluje pocení a zanechává pokožku suchou a sametově hebkou.

Microtalcum je podstatou všech výrobků Borotalco. Vyznačuje se jedinečnou a příjemnou vůní. Tento jemně mletý mastkový prášek má vysokou kvalitu a všestranné využití. Vyrábí se zpracováním přírodního mastku, který je jeden z nejčistších minerálů na světě.

Tradiční italská značka Borotalco vznikla v roce 1878 v malé lékárně ve Florencii, kdy lékárník Henry Roberts vyvinul jemný prášek z čistého přírodního mastku s nezaměnitelnou vůní. Klasický tělový pudr se později stal hlavní inspirací pro další výrobky Borotalco, jako jsou deodoranty, sprchové gely nebo koupelové pěny.

Pátý ročník NN Night Run 2018 přináší běžecké závody pro sportovce i širokou veřejnost ve vybraných 8 městech České republiky. Jednotlivé závody dají účastníkům zažít nejen radost ze sportovního výkonu, ale také atmosféru nočních měst. Závody totiž startují vždy ve večerních hodinách.

Odpovězte na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 5 vstupenek na českobudějovický závod NIGHT RUN v sobotu 6. října. Start závodu je v 18.30 hodin na Náměstí Přemysla Otakara II. Registrace a výdej startovních balíčků bude probíhat od 14.30 do 17.45 hodin.

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu. Jako předmět zprávy uveďte „Borotalco. Stop pocení“. Soutěž trvá do čtvrtka 4. 10. 2018 do 12.00 hod., poté budou vylosováni výherci.

Soutěžní otázka:

Deodoranty Borotalco poskytují spolehlivý „deo“ účinek po dobu?

  1. a) 48 hodin
  2. b) 12 hodin
  3. c) 24 hodin

Nápovědu naleznete ZDE

 

Pozn.: Do závodu mohou nastoupit jen osoby, kterým je v den závodu 15 let a více. Mladší 15 let mohou startovat pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *