Pavel Horváth a další známé osobnosti. Projekt kalendáře TIME 2016 vyvrcholí na charitativní party

Martin Stránský, Pavel Horváth, Mahulena Bočanová a další známé tváře ztělesnily na fotografiích Ivana Mladenova vysněná povolání malých pacientů onkologického oddělení Fakultní nemocnice v Plzni. Výsledkem je unikátní kalendář s názvem TIME 2016 a také putovní výstava velkoformátových fotografií. Ta svoji pouť uzavře 9. 12. na Design Block Party v hotelu GoldenFish v Plzni, kde bude možné některé z fotografií vydražit. Výtěžek z projektu získá Nadační fond Šance onkoláčkům.

 Cílem akce je pomoci rodinám onkologicky nemocných dětí, které i po skončení léčby potřebují nakupovat přípravky na zvýšení imunity, speciální zdravotní pomůcky a hygienické potřeby. Za projektem TIME – Daruj čas stojí trojice přátel – pěvkyně Jana Marie Kateřina Korbelová, vizážistka a stylistka Dita Bezděková a fotograf Ivan Mladenov.

V kalendáři figurují: herec Martin Stránský jako záchranář, fotbalista Pavel Horváth jako kuchař, herečka Mahulena Bočanová jako zpěvačka, z hokejisty Ryana Hollwega se stal rytíř a modelka Gabriela Dvořáková – Bártováse vyfotila jako paní učitelka.

Lucie Křížková se na stránkách kalendáře představuje ve své skutečné roli modelky, zpěvák Marek Ztracený se posadil za bubny a herečka Dana Verzichová se stala zdravotní sestřičkou, stejně jako v seriálu. „Role jsme vybírali podle založení fotografovaných osobností – například MíraHejda má blízko k autům, Báru Munzarovou známe jako seriálovou lékařku a Jaro Smejkal je fanoušek Hvězdných válek. Jen Martin Straka má prý ke kutilovi daleko,“říká Dita Bezděková. Strážný anděl kalendáře má tvář herečky a moderátorky Taťány Krchovové a nechybí ani fotografie dětí, jejichž přání jednotlivé snímky inspirovala. Titulní stranu zdobí trojice Andílků  – dívek ze stejnojmenného  pěveckého sboru Jany Marie Kateřiny Korbelové.

Design Block Party – pátek 9. 12. od 19:00, GoldenFish, U Borského parku 27

Večer na téma „matka a dítě“ zpestří módní přehlídka pražské návrhářky Terezy Sabáčkové, při níž si svůj sen být modelkou splní holčička Eliška. Spolu s profesionálními modelkami se projde po mole ve společenských a svatebních šatech. Setká se i s Lucií Křížkovou, která její vysněné povolání ztvárnila v kalendáři TIME 2016. Lucie Křížková také bude celým večerem provázet. Návštěvníci se mohou těšit i na hudbu kapely New Life, ukázku slam poetry, vlasovou show či prodejní výstavu luxusních doplňků.

Vstupenky jsou k dostání v kadeřnictví Design Block, Smetanovy sady 11, telefon: 728 278 276.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *