Medaile i speciální cenu „Největší smolař dne” udělí v sobotu ve Spáleném Poříčí

Druhé jarní Podkokšínské trojzkoušky psů se závody A0 a veteránů pořádá v sobotu spolek Storgé z Borovna na baseballovém hřišti ve Spáleném Poříčí. Začíná se v 8 hodin ráno. Na místě bude probíhat také dobrovolná materiální sbírka pro psy v útulku v Borovně.

Každá kategorie poběží 3 běhy (zkoušky), po doběhu posledního závodníka následuje vyhlášení výsledků. Ceny budou uděleny za jednotlivé běhy (1. až 3. místo medaile) a pohár za 1. místo v součtech plus drobné dárky. Budou vyhlášeny i speciální ceny: „Největší smolař dne, Nejmladší závodník a Nejstarší psí veterán“. Maximální počet týmů je 80 (bez rozlišení kategorií).

Na závody agility ve Spáleném Poříčí přijede i Johny Alaskan z “Rozběháme Česko“. Soutěžící i diváci budou mít možnost poradit se o možnostech běhání se psem, vyzkoušet nebo přímo zakoupit vhodný postroj, zjistit, kdy a kde probíhají společné veřejné tréninky a občerstvit se zdravými dobrotami 🙂 Od 11.00 do 11.30 a od 14.30 do 15.00 hod.

Jak se na závody dostanete? Při příjezdu od Plzně zahněte v první zatáčce doprava, za mostem sjeďte ihned doleva a po úzké asfaltce přijedete až k hřišti.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *