Ještě jste neobjevili Mitterdorf? Skipasy můžete vyhrát v naší soutěži

Čechy ještě málo objevené lyžařské středisko Mitterdorf, jen 8 kilometrů za přechodem Strážný (směr Passau) nabízí bohaté vyžití pro celé rodiny. Na své si přijdou milovníci sjezdového lyžování i běžkaři. Děti zase nejlépe zabaví dětský lyžařský cirkus. A nemusíte mít strach, že se nedomluvíte. Personál hlavní pokladny absolvoval kurzy češtiny, aby se domluvil s českými zákazníky, kteří neumí německy. 

A jak se do lyžařského střediska dostanete? Z Plzně je to tam 129 kilometrů, ze Strakonec necelých šedesát. Tři kilometry za přechodem Strážný odbočíte vpravo a dojedete přímo do Mitterdorfu (obec Mitterfirmiansreut). K dispozici jsou tři bezplatná parkoviště: u hlavní pokladny (možno nasednout na kotvu sjezdovky Kleiner Almberglift), mezi sjezdovkami Kirchenlift a Kisslingerlift, u Kindercirkusu (zde je také možno zakoupit skipas) a pod penzionem Alpe přímo na sjezdovce Almwiesenlift, kde můžete nastoupit z auta rovnou do lyží. Na sjezdovkách leží stále 100 cm upraveného sněhu!:-)

Vyhrajte s Českým pohledem dva celodenní skipasy. Stačí odpovědět na otázku: Jak dlouhé jsou přepravní koberce v dětském lyžařském cirkuse v Mitterdorfu? nejpozději do 5. března na e-mailovou adresu obchod@ceskypohled.eu a mít štěstí.

“Hledáte-li instrukotra lyžování pro své ratolesti, obraťte se na lyžařské školy v areálu. Všechny mají i české instruktory. Doporučujeme domluvit instruktora předem, v den příjezdu do areálu již nemusí být nikdo volný,” lákají provozovatelé. “Pro nelyžařskou část rodiny denně upravujeme dlouhou sáňkařskou dráhu s posuvným kobercem. Lze zapůjčit sáně či T-boby a pod…”

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *