CHCETE SI UŽÍT JÍZDU NA NEJDELŠÍCH BOBOVÝCH DRAHÁCH V BAVORSKÉM LESE?

Chcete si užít jízdu na dvou nejdelších bobových drahách v Bavorském lese? Nastoupit, rozjet se a pobavit se – to je motto bobových drah v St. Englmaru! Obě kilometr dlouhé bobové dráhy “Bayerwald Coaster” i “Bayerwald-Bob” zaručují hned dvojitou zábavu při bobování pro celou rodinu! Stačí odpovědět na naši soutěžní otázku a mít štěstí a získáte od nás po dvou poukazech a jízdu zdarma!

Jak je vysoká vyhlídková věž v zážitkovém parku u St. Englmar?

Odpověď nám pošlete do 31. července 2015 e-mailem na: redakce@ceskypohled.eu. Ze správných odpovědí vybereme pět šťastlivců, kteří od nás dostanou dva poukazy na jízdu kilometrovou bobovou dráhou. (Více in formací o  bobové dráze se dozvíte ba www.letni-bobovani.cz)

&

V minulé soutěži správně odpověděl ten, kdo napsal, že v České republice máme čtyři národní parky. Recesisté napsali, že jich je šest – kromě těch oficiálních přidali i ŽINAP (Žižkův národní park ve Starém Plzenci) a SENAP (Sedláčkův národní park v Plzni-Radobyčicích). Ze správných odpovědí, tedy z odpovědí 4) jsme vybrali Martu Spěváčkovou z Ostravy a Janu Kukanovou z Prahy, které dostanou knížku kolekci bylinek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *