Čarodějnice a čarodějové mají v pondělí výrazně snížené vstupné do zoo

Série jarních víkendových a svátečních akcí na statku Lüftnerka v Zoologické a botanické zahradě města Plzně vyvrcholí v pondělí 30. dubna v 15 hod. pravidelným sletem čarodějnic a v úterý 1. května se zde bude od 14 hod. zpívat pod májkou. Vystoupí dětský folklórní soubor Plzeňáček  a dětský sbor Šum z Rokycan.    

Čarodějnice a čarodějové mají od 12 hod. do zoologické a botanické zahrady výrazně zvýhodněný vstupné. Nejlepší masky, stejně jako výsledky slalomu s koštětem, budou odměněny zajímavými cenami. Za zvládnutí naučné stezky, plné temných a strašidelných postav, budou pořadatelé rozdávat špekáčky. Ty si bude možno opéct na čarodějnické vatře.

Odpolední prvomájové zpívání a tančení známého dětského folklorního souboru Plzeňáček pod májkou je již tradicí. Letos program rozšíří vystoupení rokycanského dětského sboru Šum ze ZŠ ulice Míru. Je pravidelným hostem na mnoha akcích. V regionální soutěžní přehlídce dětských sborů se umisťuje ve stříbrném pásmu. Repertoár tvoří dětské sborové skladby, lidové písně i tvorba populárních zpěváků a skupin. Letošní repertoár je ve znamení hesla Máme rádi přírodu.

Program začíná na nádvoří statku ve 14 hod.   (tz)

Ilustrační foto

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *