Zmoklá žena si ustlala na náměstí za květináčem, muž byl zamčený na dámských toaletách

Přejeme vám krásného Silvestra a hlavně ať se vám nestane to, co v posledních dnech dvěma našich plzeňským spoluobčanům.

Promáčená, opilá a neschopná vlastní chůze ležela za květináčem na náměstí Republiky hodinu po poledni. Strážníci poznali jim známou jednašedesátiletou ženu bez domova, která pro svou opilost nebyla schopná chůze. Ze seniorky byl značně cítit alkohol a byla celá promáčená od deště. Jelikož nekontrolovala své chování, byla převezena na záchytnou stanici k vystřízlivění.

Ještě před osmou hodinou ranní, byla hlídka městské policie vyslána do jedné z provozoven McDonald´s, kde se měl nacházet muž uzamčený na dámské toaletě a odmítal provozovnu opustit. Strážníci, kteří dorazili na místo, zjistili, že přední část toalet je značně znečištěna. Poté, co hlídka použila univerzální klíč k odemknutí dveří, spatřila jim známého devětatřicetiletého muže, který byl značně zaneřáděn, byl z něj cítit alkohol a nebyl schopen postavit se na nohy. Vzhledem k tomu, že měl podlitinu pod pravým okem, byla na místo přivolána záchranná služba, která muže ošetřila, následně rozhodla o převozu na záchytnou stanici. Po vystřízlivění se bude opilec za své jednání zpovídat u přestupkové komise.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *