V sobotu běžíme na Loket. Registrujte se a získejte pár pěkných bonusů

V sobotu 22. září se koná v rámci akce Běžíme na hrad – Běh na Loket. Do akce se může přihlásit každý,  závody jsou už pro děti od dvou let – krátké, pro sportovce jsou připraveny delší trasy, jak uvedl koordinátor běhu Martin Plecitý.

“Máme krátké trasy pro malé děti i větší, dále jsme připravili běh na pět a deset kilometrů. Takže zapojit se mohou všichni, nejenom aktivní sportovci, ale i celé rodiny. jako bonus máme právě pro děti Pohádkou cestu přímo na hradě. Registrace začínají v půl desáté  v amfiteátru v podhradí Lokte. Od 10 hodin začíná Pohádková cesta, na které na ratolesti budou čekat oživlé pohádkové bytosti. Děti v průběhu absolvují sedm zastávek, při kterých plní fyzické i vědomostní úkoly a na konci na všechny čeká sladká odměna. Během zpracování výsledků závodů vyplní čas interaktivní šermířské vystoupení. Pro všechny registrované je pak připraven i soutěžní kvíz Tajemství hradu s hodnotnými cenami. Prvních 250 registrovaných na Pětku a Patnáctku si bude moci vybrat mezi seriálovým tričkem nebo jedním ze čtyř sportovních šátků, vše od partnera Kilpi. Všichni registrovaní účastníci mají slevu na vstupném na hrad Loket,” láká na zajímavý program s během Martin Plecitý.

Časový program Běžíme na hrad Loket:
9:30 začínají registrace závodníků
10:00 začátek Pohádkové cesty
11:00 start Dětských závodů – 100 m
11:15 start závodu na 300 m
11:30 start závodu na 600 m
11:45 start závodu na 1200 m
12:15 vyhlášení dětských závodů
13:00 start PĚTKY
14:10 vyhlášení závodu na 5 km
14:30 start PATNÁCTKY
16:00 konec Pohádkové cesty
16:30 vyhlášení závodu na 15 km a Rodinného běhuSeriál Běžíme na hrad nabízí opravdové běžecké závodění v kombinaci s prima programem i pro ty, kteří přišli třeba jenom povzbudit závodícího člena rodiny. Především děti si pak přijdou na své, a to nejen při závodech. Běžíme na hrad je tak unikátní běžeckou akcí, která spojuje sport, kulturu, zlevněné vstupné na hrad ale i doprovodný program pro dospělé a pro děti. Stále se můžete registrovat na našich stránkách www.bezimenahrad.cz

Martina Sihelská
Foto Martin Plecitý

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *