Slza bude tahákem víkendového Boleváku!

 Od roku 2014 láme hudební rekordy skupina Slza, která se proslavila debutovým singlem Lhůtou záruční. Od té doby je skupina stále na výsluní, její koncerty navštěvují tisíce fanoušků. Lukáš Bundil a Petr Lexa  jsou velmi mladými muzikanty, avšak jejich hudba rozproudí správným směrem i starší generace. Ovšem to můžete už posoudit sami v sobotu 22. července na akci MĚSTO HER ANEB PRÁZDNINY NA BOLEVÁKU. Takže, neváhejte!

A pár slov nám kluci také věnovali, protože se do Plzně opravdu těší!

CO VÁM JAKO PRVNÍ PROBĚHNE HLAVOU, KDYŽ SE ŘEKNE PLZEŇ?

Oba: Určitě pivo.

JAKÉ ČESKÉ A ZAHRANIČNÍ INTERPRETY POSLOUCHÁ SLZA?

Petr:  Sledujeme hlavně světovou popovou scénu, jména jako OneRepublic, Maroon 5, v poslední době me hodně zaujaly nové desky Eda Sheerana a Imagine Dragons.

Lukáš: Já také nejvíc světovou pop music, ale vyrostl jsem na rockové hudbě a rád se k ní vracím. Kapely jako Black Sabbath, Deep Purple, Metallica a další jsou moje srdcovky.

MÁTE NĚJAKÝ RITUÁL, KTERÝ POUŽIJETE I NA BOLEVÁKU, NEŽ PŮJDETE NA JEVIŠTĚ?

Petr: Kromě klasického rozezpívání a protažení určitě nevynecháme společný pokřik s kapelou, který předchází každému koncertu.

SLZA JE ZNÁMÁ TÍM, ŽE NA KONCERTECH POSÍLÁ SVŮJ MOBIL DO DAVU A NECHÁVÁ FANOUŠKY, AŤ SE VYFOTÍ. PROBĚHNE TOHLE I NA BOLEVÁKU?

Lukáš: Od chvíle, kdy jsme ho poprvé poslali mezi fanoušky, nevynechal telefon snad jediný koncert, takže se na něj můžete těšit i na Boleváku.

KDY SE MŮŽEME TĚŠIT NA NOVÉ SKLADBY A CD?

Naše druhá deska vyjde v pátek 13. října a bude obsahovat deset písniček. První singl Ani vody proud jsme vypustili nedávno, druhý singl plánujeme těsně před vydáním. A samozřejmě se moc těšíme na turné, které s novým cd připravujeme. Bude na jaře 2018 a zavítáme do 8 hal po celých Čechách.

MARTINA SIHELSKÁ

VLÁĎA JAROŠ

Foto:  M. Sihelská

Aktuální singl:

https://www.youtube.com/watch?v=TW9HvxrjQ9c

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *