Senioři si změří síly v plavání. Plzeň pro ně pořádá plavecký přebor

Senioři a dříve narození sportovci si mohou užít Mikulášský plavecký přebor v úterý 6. prosince 2022. Odbor sportu Magistrátu města Plzně připravil závody v plavání v libovolném plaveckém stylu na tratích o délce 50, 100 a 200 metrů. Soutěžit se bude ve třech věkových kategoriích 65–74 let, 75–84 let, 85 let a více.

Plavecké závody jsou určené pro všechny typy plavců od amatérů po výkonnostní plavce. Uskuteční se v bazénu na Slovanech a neomezí běžný provoz pro veřejnost. Registrovat se do závodu je možné na místě v době od 8:30 do 10:00 hodin.

Zájemci kromě závodů mohou využít odborné konzultace plaveckého stylu s trenérem nebo si nechat otestovat zdarma svůj metabolismus.

Další informace jsou k dispozici na odboru sportu v Kopeckého sadech 11, na telefonu 378 033 502 nebo na e-mailu cernyvi@plzen.eu.

Vyhlášení výsledků plaveckých závodů se uskuteční 16. prosince na plzeňské radnici. Město Plzeň se snaží podporovat v rámci sportování nejen děti, mládež a kluby, ale uspořádáním plaveckého přeboru myslí i na seniory a starší generace.

Zdroj: www.plzen.eu

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *