S Váchalem o Váchala. S úspěšným plzeňským fotografem Milanem Váchalem soutěžíme o knížky jeho snímků

Milan Váchal je jedním z nejznámějších plzeňských profesionálních fotografů. V oboru pracuje  více než dvacet let.  Věnuje se letecké, reklamní, produktové, portrétní a modelingové fotografii a v posledních několika letech též fotografii krajiny, zvláště pak Šumavy. Je autorem řady úspěšných kalendářů, katalogů a billboardů a v poslední době též pohlednic. Autor dvou úspěšných knih: “Fotoobrazy Plzeň a okolí” a “Šumava kouzelná a umírající” (2009), které jsou složeny výhradně z leteckých snímků.

Milanu Váchalovi je věnována i naše nová soutěž. A hrát se bude o jeho velice úspěšnou knížku “Fotoobrazy Plzeň a okolí”, která vyšla v roce 2009. Získají ji dva výherci, kteří správně odpoví na otázku:  Jak se jmenuje televizní vysílač, který na webových stránkách uvádí sekci “Letecké fotografie”? – a budou mít štěstí při losování. Znáte-li správnou odpověď, napište nám ji nejpozději do 15. prosince 2017 na e-mailovou adresu: obchod@ceskypohled.eu.

Fotograf Milan Váchal se narodil v Plzni roce 1965, v roce 1984 maturoval na SPŠ elektrotechnické v Plzni. Fotografií se profesionálně zabývá od roku 1991. Má za sebou řadu výstav: “Lesk a bída Indie” (2001), “BIG BEAT” (2002), “Karneval v Benátkách” (2008) “KAOLÍNKA” (2017). V poslední době se intenzivně věnuje fotografování Šumavy a tisku těchto fotografií na fotografické plátno. Několik velkoformátových fotografií v tomto provedení je k vidění v pizzerii – restaurantu Mikulášská na Mikulášském náměstí v Plzni. V únoru 2018 chystá výstavu svých fotografií ze Šumavy v galerii VISIO ART GALLERY v Plzni na Roudné. Další prezentace pak bude v průběhu příštího roku na německé straně Šumavy.

Odkaz na webové stránky: http://milanvachal.wixsite.com/photo

 

Autorem fotografií je Milan Váchal

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *