Rokytnice otevře skialpinistické centrum – první svého druhu

Skiareál Rokytnice nad Jizerou se pyšní mnoha nej, jako jsou nejširší a nejdelší sjezdovky. Nyní k tomu na svých svazích otevírá nové testovací centrum skialpinismu, které zahrnuje půjčovnu speciálního vybavení, testování i speciální tratě. Druhým rokem fungujeslevovýprogram RokyPASS plným výhod jako jsou slevy v gastro zařízeních, půjčovně, ski servisu nebo dětském koutku. Letos bude ve středisku Horní Domky zprovozněn oblíbený pojízdný pás pro děti. Lyžaři, kteří si chtějí užít lyžovačku bez automobilu, mohou využít skibusy z Prahy a dalších lokalit.

 „Letos jsme zahájili pomyslnou lyžařskou sezónu předprodejem sezónních permanentek, který byl spuštěn 2. října a probíhá formou nákupu online prostřednictvím aplikace RokyPASS. Ceny sezónních permanentek jsou stejné jako v uplynulých letech. Každý lyžař, který se zaregistruje do věrnostního programu RokyPASS, má možnost v rámci zimní lyžařské sezóny čerpat slevy na nákup občerstvení ve vybraných provozovnách a na služby v půjčovně, ski servisu nebo dětském koutku.,“ uvádí k nadcházející sezoně René Roštejnský, předseda představenstva skiareálu Rokytnice nad Jizerou.

17 km ukázkových sjezdovek, 2 čtyřsedačkové lanovky a 9 vlekůdoplníletos nové skialpinistické centrum, které nabídne všem zvídavým lyžařům jak vybavení /lyže Dynastar a boty Lange/, tak pět speciálníchskialpových tratí všech úrovní obtížnosti, z nichž dvě využívají také přepravu lanovkou. K tomu bude k dispozici zkušený horský vůdce, který se začátečníky zvolenou trasu absolvuje. Zaryté lyžaře sjezdaře jistě zláká VIP testovací centrum Rossignol s nejnovějšímimodely lyží doplněné profesionálním skiservisem s produkty značky Swix.

Vzhledem k novému rozdělení sezony na vedlejší, hlavní a top se upravily i ceny, což koresponduje s trendy v zahraničí. Celodenní skipas ve skiareálu Horní Domky v hlavní sezóně (1.1.-3.2.) vyjde pro dospělého na 650 Kč (při nákupu online 620 Kč), ve vedlejší sezoně (do 24.12.a od 5.3.) na 550 Kč a v rámci top sezony (25.12.-31.12. a 4.2.-4.3.) stojí 720 Kč. Děti do 6 let mají stále jízdné zdarma.

K očekávané zimní sezoně ve skiareáludodává Michal Matoušek, vedoucí provozu: „Opět jsme doplnili zasněžovací systém, a tak doufáme v příznivé podmínky k jeho brzkému využití.  Areál v celém rozsahu jsme pak schopni vysněžit za 5-7 dní. Pro děti připravujeme32 dlouhý pojízdný pás v prostoru u dolní stanice lanovky Horní Domky, kde jsou ideální podmínky pro výuku i těch nejmenších lyžařů. Rodiny tak mají další důvod přijet komplet a využít celodenní rodinné jízdné 2+1 za 1600 Kč v hlavní sezoně. Fungovat bude opět dětský koutek se službou hlídání dětí od 3 let. Pro ty větší máme v kalendáři seriál šesti veřejných závodů ve slalomu ROKY OPEN CUP. Na závěr sezóny připravujeme 3. ročník závodu SNOWEND, kde se soutěží vkopání pokladů ve sněhovém poli. Třeba zájezd od Čedoku si vyhrabe jeden šťastlivec v sobotu 31.3. 2018.“

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *