Plzeňský Prazdroj potěší fanoušky sportu, s O2 je zve do hospod na Živé přenosy

Plzeňský Prazdroj pokračuje v podpoře hospod a ve spolupráci s O2 jim nově nabídne přímé přenosy sportovních utkání, během nichž si budou moci zákazníci vychutnat čepované pivo s přáteli a zažít tak skvělou atmosféru společného fandění. Prazdroj tak pokračuje v pomoci hospodským v době měnících se podmínek podnikání i klesající návštěvnosti hospod a restaurací milovníky piva. „Začali jsme s O2 spolupracovat na nabídce elektronických pokladen pro naše partnery s blížícím se zavedením elektronické evidence tržeb, ale chtěli jsme hospodským nabídnout ještě něco navíc, abychom jim pomohli zvýšit zájem zákazníků a vytvořit další příležitost, kdy si mohou nejvíc užít čepované pivo. Zákazníci určitě ocení, že si jej teď budou moci vychutnat  v hospodě se svými kamarády při fandění sportu,“ říká Tomáš Mráz, ředitel obchodu hospod a restaurací Plzeňského Prazdroje.

Balíček O2 TV pro restaurace a bary, kde se čepuji piva Plzeňského Prazdroje, představuje legální obsah v podobě 61 TV kanálů (z toho 20 i v HD), díky O2 TV se budou moci milovníci čepovaného piva těšit na prestižní fotbalové, tenisové a jiné zápasy přímo v jejich hospodě. Součástí nabídky Plzeňského Prazdroje od O2 je i internet a možnost druhé přípojky O2 TV Sport za symbolickou částku. Provozovny, které nemají k dispozici fixní konektivitu od O2, pak mohou využít službu O2TV Air, fungující přes internetové připojení od libovolného poskytovatele, za zvýhodněnou cenu.

Provozovny, které využijí zvýhodněné nabídky Plzeňského Prazdroje budou označené nálepkou „O2TV Sport živě ZDE“ u vchodu. Milovníci piva a sportu si budou moci tu nejbližší najít pomocí O2 Publokátoru a později také pomocí aplikace. O nabídce se dozvědí také prostřednictvím sms, budou-li se pohybovat v blízkosti konkrétní provozovny.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *