Plzeňské dvorky odkrývají další tajemství. Tentokrát v úterý 13. března

V úterý 13. března se uskuteční již třetí setkání nad zajímavostmi plzeňských dvorků  s architektkou Annou Hostičkovou a publicistou a historikem Davidem Růžičkou. Začátek je v 17:00 h ve velké studovně Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje. Vstupné se neplatí.

Od roku 2016 pořádá Nadace 700 let města Plzně akci Plzeňské dvorky. Pro veřejnost se na jeden den otevřou mnohdy neznámá zákoutí Plzně. Akce se setkala s velkým ohlasem veřejnosti a postupně získává také další rozměry. V letošním roce se akce samotná uskuteční v sobotu 19. května od 10:00 do 18:00. V souvislosti s přípravou tohoto ročníku se organizační tým rozhodl nabídnout zájemcům další možnost nahlédnout do tajů města.

“Nadace spolu se Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje připravila cyklus čtyř setkání a povídání právě o ne zcela přístupných krásných zákoutích historického centra města pod názvem Tajemství plzeňských dvorků,” informuje výkonná ředitelka Nadace Alena Kozáková. V pořadí už třetí setkání je – jak už bylo uvedeno v úvodu zprávy – v úterý 13. února.

Čtvrté setkání se uskuteční 17. dubna opět v 17:00.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *