Na náměstí zítra otevírá nové Cross Café. Prodávat bude i z okénka v Riegrově ulici

Česká kavárenská síť Cross Cafe original se opět rozrůstá o novou kavárnu. Přímo na náměstí Republiky v Plzni chystá zahájení provozu kavárny v budově hotelu Central. Už 24. Cross Cafe najdete na adrese náměstí Republiky 358/33 a slavnostní otevření se uskuteční 28. 3. 2018 v 10:00 hod.

Téměř po pěti letech dostanou milovníci kávy z Plzně, kde společnost Cross Cafe original sídlí, novou kavárnu. „První kavárnu jsme zde otevřeli v roce 2007 v Jungmannově ulici. Uplynulo téměř 11 let a máme radost, že všech 23 kaváren v devíti městech České republiky má spousty spokojených hostů. Těší nás, že teď otevíráme skutečně krásnou kavárnu pro Plzeňáky a můžeme tak vyjádřit vděčnost za jejich přízeň. Je to prostorná kavárna s výhledem na dominantu náměstí, katedrálu sv. Bartoloměje. Ta se chlubí od roku 2015 všemi zvony, díky dvouleté společné sbírce plzeňských občanů nazvané „Ze srdce zvon“, kterou iniciovalo právě Cross Cafe,“ říká Mirka Konečná, marketingová a obchodní manažerka Cross Cafe. Slavnostní otevření se neobejde bez přestřižení pásky, přípitku a nakrojení speciálně upečeného dortu přímo pro tuto příležitost.

„V této kavárně nabídneme našim hostům klidné posezení v prostředí originálního designu s profesionální obsluhou a samozřejmě výbornou kávou. Chybět nebude nabídka denního menu, sendvičů, dortů vlastní výroby, ani jarní nabídka výživných smoothies a limonád. V jarních a letních měsících kavárnu rozšíříme o zahrádku a vášnivé i příležitostné čtenáře jistě potěší naše kavárenská knihovna. Pro práci, studium i zábavu je k dispozici WiFi připojení a stejně jako v ostatních kavárnách u nás můžete relaxovat i se svými čtyřnohými mazlíčky. Pro žíznivé a hladové kolemjdoucí, kteří nemají čas posedět v kavárně, budeme servírovat jejich oblíbené produkty z okénka do Riegrovi ulice,“ dodává Mirka Konečná. (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *