Na Lochotín se v neděli po mostě generála Pattona nedostanete. Leda pěšky

V neděli 7. října se musíme připravit na objížďku z centra na Lochotín. Most generála Pattona se totiž uzavře pro automobilovou dopravu ve směru z centra města. Uzavřený bude směr na Lochotín,  na Karlovy Vary i na Most. Řidiči budou muset jet po objízdné trase. Stavbaři budou na mostě od 07.00 do 20.00 hodin pokládat finální živičný povrch v celé šířce vozovky.

Provoz z Lochotína nebude omezen. Objízdná trasa povede přes ulice Tyršova, U Prazdroje, Jateční, U Velkého rybníka, Studentská, Karlovarská. O dva týdny později se bude ve stejném režimu o víkendu pokládat povrch také na druhé části mostu z Lochotína do centra.

Generální oprava mostu, která začala loni v březnu, má být hotova do června 2019. Stavbaři ji ale chtějí dokončit ještě letos.

Z důvodu uzavírky mostu generála Pattona dne 7. 10. 2018 v době od 7:00 do 20:00 dojde k úpravě provozu linek 20, 27, 28, 34, 41 ve směru na Severní předměstí, potažmo do Doubravky.

Linky 20, 27, 34, 41

Spoje těchto linek pojedou v uvedené denní době po objízdné trase, kdy z Klatovské ulice (sadů Pětatřicátníků) odbočí do Prešovské ulice, dále jižní a východní komunikací náměstí Republiky, Rooseveltovou ulicí a ulicí Otýlie Beníškové na rondel, kde se napojí na stálou trasu.

Změna zastávky „Sady Pětatřicátníků“

Po celou dobu odklonu bude zastávka linek 20, 27, 41 (včetně 28) přeložena do pravého odbočovacího pruhu ze sadů Pětatřicátníků (ve směru z Klatovské, pod Divadlem J. K. Tyla) do Prešovské ulice.

Na objízdné trase pojedou řidiči všech linek přímo, bez odbavování cestujících.

První spoj linky 20 vedený po objížďce bude ten s odjezdem v 7:18 od Mrakodrapu.

První spoj linky 20 vedený po stálé trase bude ten s odjezdem v 20:08 od Mrakodrapu.

První spoj linky 27 vedený po objížďce bude ten s odjezdem v 7:30 od Mrakodrapu.

První spoj linky 27 vedený po stálé trase bude ten s odjezdem v 20:29 od Mrakodrapu.

Na lince 34 pojedou po objížďce odpolední spoje.

První spoj linky 41 vedený po objížďce bude ten s odjezdem v 7:00 od CANu.

První spoj linky 41 vedený po stálé trase bude ten s odjezdem v 20:06 od CANu.

 

Linka 28

Spoje linky ve směru z centra budou odkloněny z Klatovské ulice sadů Pětatřicátníků (pod Divadlem J. K. Tyla) do Prešovské ulice, jižní komunikace náměstí Republiky, Zbrojnickou ulicí, Pražskou ulicí a přes starý most U Jána se napojí do ulice U Prazdroje a stálé trasy linky.

Změna zastávky „Sady Pětatřicátníků“

Po celou dobu odklonu bude zastávka linky 28 (včetně 20, 27, 41) přeložena do pravého odbočovacího pruhu ze sadů Pětatřicátníků (ve směru z Klatovské, pod Divadlem J. K. Tyla) do Prešovské ulice.

Změna zastávky „Na Rychtářce“

Po celou dobu odklonu bude tato zastávka linky 28 ve směru do Bukovce přeložena do zastávky linek 1, 2 „Anglické nábřeží“.

První spoj linky 28 vedený po objížďce bude ten s odjezdem v 7:15 od CANu.

První spoj linky 28 vedený po stálé trase bude ten s odjezdem v 20:00 od CANu.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *