Kdo vyhrál vstupenky na Beko Fresh Festival 2018 v Budějicích? Na zážitky se mohou těšit ale i ostatní

Letošní ročník festivalu Beko Fresh Festival 2018 láká o víkendu na budějovické výstaviště na netradiční gurmánské zážitky, degustaci exotických pokrmů z celého světa, entomofágie neboli pojídání hmyzu, molekulární a extrémní catering a navíc i prvorepublikovou gastronomii u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky.

S Českým pohledem a Rio Mare získávají po dvou vstupenkách na výstaviště Marta Semerádová z Českých Budějovic, Zlatuše Vondrová z Českého Krumlova a Jan Vondráček z Tábora. Správně odpověděli na otázku: Jak často bychom měli konzumovat ryby? – 2x týdně. Vstupenky jsme jim poslali poštou a ještě dnes jsme zjišťovali, zda k nim skutečně dorazily. Vše bylo OK.

Ale těšit se na zážitky mohou i ti, co vstupenky nevyhráli. Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří menu s tuňákem Rio Mare. Pro milovníky domácího sushi je připraven workshop pod vedením specialisty na asijskou kuchyni. Návštěvníci budou mít navíc možnost v průběhu festivalu ochutnávat nejen sushi pokrmy, ale například i oblíbené Panini s tuňákem nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.

Návštěvníky čekají workshopy a živé show kuchařských hvězd Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka, Petra Stupky nebo Romana Vaňka. Navíc během celého festivalu budou mít gurmánští nadšenci možnost degustovat menu jihočeských restaurací a hlasovat a vybrat TOP restauraci z regionu.

V sobotu 9. června je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 10. června pak od 10 do 17 hodin. V předprodeji vstupenky stojí 100 Kč a zahrnuje navíc bonus v podobě „školy čepování piva“. Na místě stojí jednodenní vstupenka 100 Kč.  Více na www.freshfestival.cz.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *