Jiří Valenta: “Volte KSČM. Je to strana, která má sociální a reálný program pro obyčejné lidi, program hledící do budoucnosti.”

Vážení spoluobčané, vážení voliči, dovolte mi, abych vás jako vedoucí kandidát KSČM Plzeňského kraje pozval k volbám do Poslanecké sněmovny, které se konají tento pátek a sobotu. A dovolte mi, abych vás při této příležitosti požádal o odevzdání vašeho hlasu pro kandidáty KSČM.

 V těchto volbách jde o hodně.

Jde o to, nasměrovat naši zemi jiným směrem, do lepších a bezpečnějších vod.

Jde o to, jestli budou mít po volbách v Poslanecké sněmovně dost síly ty politické strany, které usilují o mír na evropském kontinentu i ve světě. O mírové řešení problémů, o spolupráci mezi národy, o respekt k mezinárodnímu právu, což KSČM reprezentuje! Nebo budou v přesile strany silové konfrontace, výhrůžek, válčení a zastánci politiky sankcí – TOP 09, ODS, ČSSD.

Jestli budou mít dost síly politické strany, které usilují o to uchránit v naší zemi sociální stát, sociální spravedlnost, dostupné bezplatné zdravotnictví, bezplatné školství, důstojný život pro nejstarší generaci. Nebo budou u moci politické strany prosazující asociální přístupy výhodné pro manažery a zpoplatnění všeho pro obyčejné lidi – jako je ODS, TOP 09, Hnutí ANO.

Jestli tady bude prostředí respektující právo, nebo budeme země, kde v pozadí budou ovládat stát kmotři ODS či různí oligarchové, ne jen Babiš, ale i další, Bakalové, Janečkové, ale i různí solární baroni a jiní! Jestli budeme zemí, kterou ekonomicky vysává církev, v největší míře Římskokatolická za aktivní pomoci strany Lidové (KDU-ČSL), aktuálně přes tzv. „církevní restituce“, což je bez zdanění tunel na státní majetek nejvyššího řádu!

Situace v naší zemi před letošními volbami už je jiná. Už je vidět řadu závažných společenských problémů, kterými naše země trpí. A pokud nezměníme směr jako Česká republika, problémy budou narůst!  Dnes před volbami jsme zavaleni sliby politiků, nic není nemožné pro politiky voličům slíbit, avšak o problémech se nemluví!

Televizní VIP zprávy o životě našich celebrit, kterými jsme denně zaplavováni na televizních obrazovkách mají svoji odvrácenou tvář v každodenní realitě. Jsou to ty desetitisíce lidí (68.500 v r. 2016), které tento kapitalistický režim nahnal na ulici, pod mosty a do různých kanálů. Kdy tito lidé vybírají popelnice, aby měli alespoň co jíst. Narůstající počet sebevražd. Statisíce zadlužených lidí ve spárách exekutorů. Statisíce psychicky nemocných občanů, kteří jsou na antidepresivech, aby zvládli ten tlak systému na ně. Ale i statisíce lidí evidovaných na pracovních úřadech a další statisíce lidí vyřazených z jejich evidence, bez nároku na jakoukoliv podporu o kterých se nemluví, jako by neexistovali.

Je čas na změnu. Kapitalismus selhal. Nepromarněte tuto svoji volební příležitost! Na řadu let dopředu tím určíte budoucnost této země, ale i svoji a vašich dětí a vnoučat.

Volte KSČM. Je to strana, která má sociální a reálný program pro obyčejné lidi, program hledící do budoucnosti. KSČM je strana, která své sliby dané voličům plní!

KSČM je dobrá značka!

PhDr. Ing. Mgr. & Mgr. Jiří Valenta, vedoucí kandidát KSČM v Plzeňském kraji

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *