Doležalová a Leichtová budou ozdobou plzeňského reprezentačního plesu

Vítězka sedmé řady populární soutěže StarDance herečka Marie Doležalová s Markem Zelinkou a taneční pár letošního ročníku Kristýna Leichtová a Václav Masaryk vystoupí na tradičním reprezentačním plese města Plzně. Společně s orchestrem Zatrestband a plzeňskou formací Suit Up! roztančí v pátek 20. ledna od 20 hodin Měšťanskou besedu.

„Reprezentační ples pořádá město Plzeň už potřinácté a letošní ročník se ponese v duchu ‚Když Plzeň tančí‘. Budou to nejen tanečníci ze známé televizní soutěže, ale i sami Plzeňané, kteří naplní podtitul letošní plesové události,“ uvedl primátor města Martin Zrzavecký.

S orchestrem Zatrestband se ve Velkém sále představí muzikálová a koncertní zpěvačka a herečka Tereza Hálová a zpěvák, herec, tanečník známý z mnoha českých muzikálů Zbyněk Fric. „Zazní rovněž ukázky z představení Kdyby 1000 klarinetů souboru muzikálu plzeňského Divadla Josefa Kajetána Tyla, kterými si připomeneme plzeňského rodáka Jiřího Suchého. Mladou plzeňskou taneční generaci představí v průběhu večera stepaři z plzeňské neprofesionální taneční skupiny Step by Step studio, která letos reprezentovala město Plzeň na mistrovství světa v Drážďanech,“ řekla Jana Komišová, vedoucí Odboru prezentace a marketingu Magistrátu města Plzně.

Malý sál bude patřit vystoupení plzeňské skupiny Suit Up!, jejíž repertoár je postaven na jazzové klasice i nejlepších a nejznámějších soulových i popových hitech sahajících až do 50. let minulého století. Hudební program v Malém sále doplní výuka tance pod vedením Marie Doležalové a Marka Zelinky.

Vstupenky je možné už zakoupit v ceně od 190 do 490 korun, nabízí je Předprodej vstupenek na náměstí Republiky 41.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *