Do Bayern Parku na Den české státnosti jen za pár euro

Ve velkolepém zábavním parku Bayern Park v Dolním Bavorsku, poblíž města Dingolfing vzdáleném 100 km od Železné Rudy a necelých 130 km od hraničního přechodu Strážný směrem na Deggendorf, můžete ve čtvrtek 28. září 2017 oslavit Den české státnosti. Je pro vás připravena speciální nabídka v podobě zlevněného vstupného o 4 eura.

V tomto rodinném zábavním parku čeká na návštěvníky více než 80 atrakcí pro malé i velké. Čeká na vás například jízda na raftech na divoké vodě, bobová dráha Twinbob, jízda na pneumatice či na klasické horské dráze. Velmi populární je jízda na vodní skluzavce na kládě. Je zde 14 metrů vysoká horolezecká stěna, dále adrenalinová atrakce Duel orlů a spousta dalších. Letošní novinkou je vodní svět plný zábavy s pirátským ostrovem. Na ploše 500 metrů čtverečních jsou dvě pirátské lodi a dalších 14 vodních zastavení, kde si přijdou na své nejen děti.

Přijměte pozvání a oslavte letošní Den české státnosti 28. září v Bayern Parku a využijte možnosti zlevněného vstupného pro celou rodinu. Otevřeno je od 9:00 do 18:00 hodin.

VYHRAJTE VSTUPENKY DO BAYERN PARKU! PODMÍNKY SOUTĚŽE JSOU NA VEDLEJŠÍ LIŠTĚ NAŠEHO WEBU! 

 

 

Kdy:    28. 9. 2017 9:00 – 18:00Kde:    Bayern-Park Freizeitparadies GmbH

Fellbach 1
94419 Reisbach

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *