CZECH DANCE MASTERS PODZIM – kdo nenavštíví, přijde o hodně!

Soutěžní  taneční tour CZECH DANCE MASTERS PODZIM 2017 v Plzni se koná už 22. 10. 2017 v hale Lokomotivy (Úslavská 75, 326 00 Plzeň). Pořadatelem soutěže je Czech Dance Organization, největší taneční organizace v ČR. K vidění budou úžasné výkony ve stylu DISCO DANCE v disciplínách sólo, duo a malé skupiny ve všech věkových kategoriích + Pohár v DISCO DANCE FREESTYLE. Kromě Czech Dance Organization je oganizátorem Středisko volného času RADOVÁNEK Plzeň. Taneční tour CZECH DANCE MASTERS podporuje volnočasové aktivity dětí a mládeže nejen ve formě vrcholové, ale především ve formě rekreační v rámci podpory pohybových aktivit zdravého životního stylu.  Těšit se můžeme na cca 600 tanečníků,  gradující atmosféru a skvělé publikum.

Plzeňská taneční škola Spider Dance Company působící pod Střediskem volného času RADOVÁNEK Plzeň zvítězila ve výběrovém řízení na pořadatele Extraligové taneční soutěže Czech Dance Masters Podzim 2017.

Soutěž proběhne 22. 10. 2017 v plzeňské Hale Lokomotivy, zúčastní se cca 600 tanečníků z celé ČR a přibližně 400 diváků. Kromě skvělé podívané na taneční výkony, stánků s občerstvením a tanečním zbožím budeme zajišťovat dětské koutky, malování na obličej, fotokoutek, tvořivé dílničky, maskot, skákací hrad atd. Jsme Středisko volného času, naše činnost je tedy přímo zaměřena na děti všech věků, dospělé i seniory, účastníky akce tedy čeká spousta dalších aktivit jak pro tanečníky tak pro diváky.

Spider DC má již jednadvacetiletou tradici a patří ke stálicím na plzeňské taneční scéně. V současné době máme téměř 300 tanečníků ve věku od 3 – 50 let. Ve své činnosti se zaměřujeme na výuku tance dětí a mládeže a dále též na příležitostnou činnost zahrnující soutěže, práci s talenty, pořádání akcí, vzdělávací workshopy, prezentační a komerční vystoupení. Studio je od roku 2000 členem Czech Dance Organization – největšího registrovaného svazu v ČR, který má návaznost na International Dance Organization.

Spider DC jakožto soubor působící pod SVČ RADOVÁNEK má za sebou bohaté zkušenosti s pořádáním veřejných akcí. O pořádání ligových soutěží se již dlouhodobě zajímáme. Na loňské podzimní tour jsme se inspirovali a informovali ohledně průběhu a pořádání soutěží, což nás motivovalo k organizaci vlastní CDO soutěže.

Extraligovou soutěž v Disco dance, jejíž součástí bude také zemská liga a pohárová soutěž v Disco dance Freestyle, bude pořádat Středisko volného času RADOVÁNEK ve spolupráci se Spider DC, ředitelkou soutěže a odpovědnou osobou je Jana Kohoutová, DiS., pedagog volného času SVČ RADOVÁNEK a choreografka a trenérka Spider DC.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *