Víte o ženě s velkým Ž? Pošlete ji do soutěže!

Již 9. ročník celostátního projektu Žena regionu také letos ocení ženy, které se nezištně, dobrovolně ve svém volném čase a často na úkor osobního života věnují druhým. Nominace odstartovaly v dubnu a nominovat ženu ze svého okolí může veřejnost až do 15. června.

V krajském kole v loňském roce vybírala veřejnost z celkem 26 nominovaných prostřednictvím hlasování na internetu. Jednoznačnou vítězkou se stala místopředsedkyně nadačního fondu Šance onkoláčkům Ladislava Blumelová, druhou oceněnou ženou byla za spolek UCHO z. s. Lenka Ticháčková a jako třetí se umístila Pavla Jakoubková, tisková mluvčí krajských hasičů.

Umístění jednotlivých soutěžících bude letos navíc zveřejněno vždy v rámci slavnostního vyhlášení regionálního kola v daném kraji. Do té doby bude výsledné pořadí účastnic tajné. Absolutní vítězka pro celou Českou republiku bude vyhlášena v rámci slavnostního galavečera v Praze.

Projekt Žena regionu patří všem ženám, které svým aktivním přístupem motivují a obohacují ostatní, podílejí se na veřejném životě, pomáhají nemocným, dětem či zvířatům nebo přispívají ke zlepšení a rozvoji regionu, v němž žijí. (tz)

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *