Velkolepá Turandot pod širým nebem se blíží. Divadlo posílí dopravu na Lochotín

Slavná Pucciniho opera Turandot se rozezní 29. června 2018 od 20.30 v Amfiteátru Lochotín pod taktovkou skvělého italského dirigenta Enrica Dovica. V hlavních rolích vystoupí špičková sopranistka Iveta Jiříková, Paolo Lardizzone a Ivana Veberová. DJKT zajistilo ve spolupráci s PMDP, a. s. posílení městské hromadné dopravy po skončení produkce.

“V blízkosti areálu je k dispozici velmi omezený počet vyblokovaných míst k parkování. Divadlo J. K. Tyla proto zajistilo ve spolupráci s PMDP, a. s. posílení městské hromadné dopravy po skončení produkce, a to vypravením čtyř autobusů,” informuje mluvčí divadla Martina Drbušková. Ty pojedou po následujících trasách:

  • Zoologická zahrada – sady Pětatřicátníků – Americká – Šumavská – U Prazdroje – Těšínská – Masarykova – Doubravka
  • Zoologická zahrada – sady Pětatřicátníků – Americká – Prokopova – U Trati – Koterovská – Slovanská alej – Slovany
  • Zoologická zahrada – sady Pětatřicátníků – Klatovská – Bory
  • Zoologická zahrada – sady Pětatřicátníků – Husova – Tylova – Vejprnická – Zadní Skvrňany

Podle aktuální situace po skončení produkce vypraví Plzeňské městské dopravní podniky, a.s., v případě nutnosti ještě další čtyři autobusy.

“Pokud ještě nemáte vstupenky, tak neváhejte, k dostání je několik posledních vstupenek k sezení a míst “na deku”, tedy k sezení na travnatých plochách hlediště. Vstupenky zakoupíte i na místě, v amfiteátru bude připraveno občerstvení, ve stáncích pořídíte vše pro příjemný letní piknik. Divadlo J. K. Tyla prosí návštěvníky, aby se dostavili s časovým předstihem a zamezili tak dlouhým frontám před začátkem akce,” vzkazuje Martina Drbušková.

Foto DJKT

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Anna Stejskalová napsal:

    V kolik hodin vyjede autobus do Zadních Skvrňan, loni a předloni jsem jela tramvají na Pětatřicátniky a pak po vlastni ose (na elektrickém vozíku do Machačkovi ulice, hlavně, že nepršelo. Přece jen po půlnoci bych raději jela PMHD. Díky za odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *