Velikonoční bazárek vydělal holkám 20 tisíc na kuchyňské linky

Dvacet tisíc korun na nové kuchyňské linky pro domov sv. Zdislavy v Klatovech předaly  v sobotu organizátorky bazárku Holky holkám řediteli Diecézní charity Jiřímu Lodrovi.

„Prodejem oděvů jsme vydělaly 19 746 korun, a tak jsme to zaokrouhlily na rovných dvacet tisíc,“ říká hlavní organizátorka charitativní akce, spisovatelka, tanečnice a ředitelka plzeňské pobočky Paměti národa Markéta Čekanová. V minulých letech předvelikonoční prodej dámského oblečení vydělal celkem padesát tisíc korun.

Bazárek se letos konal potřetí a opět se do něj zapojily známé ženské osobnosti, jako je ředitelka Nadace 700 let města Plzně Alena Kozáková, prezidentka filmového festivalu Juniorfest Judita Soukupová, spisovatelky Jitka Prokšová a Daniela Kovářová, básnířka Tamara Kopřivová, muzikantka Ilon Leichtová, tiskové mluvčí Martina Košanová a Michaela Jirovcová, moderátorka Petra Jarošová a další. Několik kousků ze svého šatníku věnovala také tenistka Andrea Hlaváčková. Před otevřením prodejního prostoru zazpíval dětský pěvecký sbor Broučci band. (tz)

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *