V sobotu do zoo pro adventní věnec. Na Lüftnerce budou i tvůrčí dílny

Advent začíná i v Zoologické a botanické zahradě. A tradičně již v sobotu, samozřejmě tvorbou adventních věnců. Letos pořadatelé připravili pro návštěvníky tvůrčí dílny, která se konají na statku Lüftnerka a začíná ve 14 hod ještě zajímavou novinku. Ve 13 hod. se mohou zúčastnit přednášky s ukázkami na téma současných floristických trendů při přípravě adventních věnců a kytic.

“Účastníci sobotní tvůrčí dílny 2. prosince získají za poplatek 100 Kč vše, co pro nazdobení adventního věnce potřebují,” informuje František Hykeš ze zoo. 

Advent na statku Lüftnerka pokračuje až do 16. prosince. Děti se určitě už těší na velké čertovské a mikulášské odpoledne 9. 12. od 15 hod., na něž naváže uspávání medvědů. S takovými čerty a jejich pekelnou třídou se nesetkáte nikde jinde, než právě na Lüftnerce! Třetí adventní sobota 16. 12., rovněž od 15 hod., bude patřit živému betlému, v němž se představí žáci a přátelé ZUŠ v Dobřanech. Jejich betlém, předvedený zde před několika lety, patřil k těm nejlepším, jež se tady odehrály.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *