Tříkrálová tramvaj projede zítra Plzeň křížem krážem. Podívejte se, kdy dorazí k vám!

V Plzni opět podpoří Tříkrálovou sbírku Tříkrálová tramvaj. Historický vůz, který zapůjčují zdarma Plzeňské městské dopravní podniky, bude jezdit v pondělí 8. ledna v době od 9:00 do 17:30 hodin po všech tramvajových trasách MHD.

“Jízdné je zdarma. Cestujícím zazpívají koledníci a některé známé tváře plzeňské hudební scény. Zveme všechny Plzeňany na projížďku a budeme rádi, když se připojíte ke společnému muzicírování! Využijte i možnost neformálního setkání s Františkem Radkovským, emeritním biskupem plzeňským, který se na vás těší a bude v tramvaji přítomen po celou dobu jízdy!” – zve web Diecézní charity Plzeň.

“Těšíme se setkání s našimi koledníky a prezidentem DCHP Mons. Františkem Radkovským – budeme na vás čekat s našimi koledníky a programem, zejména na ty lidi dobré vůle, kdož chtějí pomoci službám Charity a zatím k vám naši koledníci nedošli, proč? Protože je nás jako koledníků málo a tak budeme vděční pokud nám pomůžete a navštívíte naši tramvaj a děkuji PMDP a.s. ze tuto skvělou spolupráci pro pomoc potřebným,” napsal na Facebooku ředitel Diecézní charity jiří Lodr.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *