Tragédie! Explzeňský obránce František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu

Jednatřicetiletý fotbalista František Rajtoral spáchal v Turecku sebevraždu. Explzeňský obránce, který do Gaziantepsporu odešel v létě, se oběsil ve svém bytě.

Dlouhé roky patřil František Rajtoral k oporám fotbalové Viktorie Plzeň. V létě ale po dlouhých letech odešel spolu s Danielem Kolářem do tureckého Gaziantepsporu. A právě ve svém tureckém domě spáchal sebevraždu. Rajtorala našli jeho sousedé, kteří následně zavolali policii. Jak uvádějí turecká média, český obránce spáchal sebevraždu z rodinných důvodů. „Nepřišel na trénink, tak jsem jel k němu domů. Dveře byly zamčené, ale v oknech se svítilo. Pak mi policie řekla, co se stalo. Je mi to moc líto,“ cituje server předsedu Gaziantepsporu Ibrahim Kizil.

Na tragédii reagoval i plzeňský primátor Martin Zrzavecký: „František Rajtoral byl a je pro mě jedním ze symbolů úspěchu FC Viktoria Plzeň. Vnímal jsem ho vždy jako srdcaře, hráče, který měl neuvěřitelné nasazení a byl jedním z tvůrců úspěšné fotbalové strategie. Dal mnoho gólů, na mnoho gólů nahrál. To, co se stalo, je mi velmi líto.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *