Špičák hlásí skvělé podmínky k lyžování. Děti už se těší na sjezd světlušek na Spodní Šanci

K osmdesáti centimetrům dnes do rána připadlo dalších deset čerstvého sněhu a šumavský Špičák tak před Silvestrem 2017 hlásí skvělé podmínky. „V provozu je kompletně celý areál. Hlavně děti už „brousí“ zatáčky na nově otevřené funline na Spodní Šanci a otevřen máme také snowpark na Lubáku,“ říká k aktuálním podmínkám provozní ředitel Ski&Bike Špičák Vladimír Kasík.      

Loni touto dobou se lyžovalo na jedné liniové sjezdovce a rodinné spodní Šanci. Silvestrovský sjezd pochodní po nejprudší české sjezdovce Šance se pak proměnil v nucený pochod na botách. „Podmínky jsou ale letos parádní, kupříkladu včera byl podle mě jeden z nejlepších dnů na lyžování. Zavítalo k nám skoro 1800 návštěvníků, což už je u nás nadprůměrná návštěva,“ dodává Kasík.

V sobotu 30. prosince pořádá areál tradiční akci pro děti na Spodní Šanci. Od půl šesté večer začíná volné lyžování se soutěžemi pro děti s lampiony – sjezd světlušek. Akce je s hudbou a občerstvením. Na její závěr bude zapálen oheň a odpálen ohňostroj. Děti lyžují zdarma.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *