Shodli se, že ve svých oborech dělají vše na maximum. HC Škoda Plzeň má nového obchodního partnera

Vedení klubu HC Škoda Plzeň podepsalo smlouvu s dalším velmi důležitým partnerem. Mezi obchodními partnery je nově i známá společnost KIKA. „Smlouva je momentálně podepsána do konce aktuální sezóny,“ potvrdil ředitel klubu Emil Kristek. Rozhodování pro spolupráci ze strany společnosti KIKA bylo poměrně jasné. Hlavní roli hrála kvalita klubu.

„V byznyse, který děláme, se snažíme dělat to nejlépe, jak jen to jde. Pokud naši značku spojíme s jinou, tak musíme mít jistotu, že partner, se kterým chceme spolupracovat, dělá svůj obor absolutně na maximum, dělá ho férově a dělá ho pro lidi, abychom byli naladěni na stejné vlně. Myslíme si, že HC Škoda Plzeň tím reprezentantem v rámci kvality v ledním hokeji je, a proto jsme se ke spolupráci rozhodli,“ komentuje podpis kontraktu ředitel společnosti KIKA Jakub Střeštík.

Aktuálně skvěle rozjetá sezóna plzeňských hokejistů přitom nebyla hlavním důvodem. Podpora by přišla i v opačném případě. „Myslím si, že i kdyby byla plzeňská Škodovka na chvostu tabulky, tak bychom se stejně rozhodli smlouvu podepsat a klub podpořit. Aktuální úspěch nebyl rozhodujícím faktorem. Jeto ale samozřejmě příjemné. Pro mě osobně je Plzeň srdeční záležitostí a upřímně nečekaljsem, že se bude až tak dařit. Je to každopádně velmi pozitivní,“ dodává Jakub Střeštík.

Nového partnera si pochvaluje i sportovní manažer klubu. „My jsme rádi za každého partnera. Zvlášť v případě, že jde o takto významného. To je pro nás jen dobře,“ doplnil Tomáš Vlasák.

Ačkoliv zatím je smlouva podepsaná jen do konce sezóny 2017/2018, partnerství bude podle všeho pokračovat i v budoucnu. „Spolupráce může být postavena na několika pilířích. Samozřejmě chápu, že hokejový klub potřebuje hlavně peníze, takže jsme připraveni vyčlenit část našich zisků a klub nadále podporovat, pokud to bude mít smysl pro obě strany,“ uzavírá ředitel Střeštík.

Na benefity se mohou těšit i fanoušci. Už nyní při nákupu pololetní permanentky získají šekovou knížku slev do obchodu KIKA. Jde přitom o velmi podstatné slevy v řádech tisíců korun.

Foto: Smlouvu o partnerství podepisují Emil Kristek, Jakub Střeštík, přihlíží Tomáš Vlasák.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *