Seniorka ani na chvíli nezaváhala a spěchala na policii. Jedné mladé ženě tím udělala obrovskou radost

Velkou radost musela mít šestadvacetiletá žena z Pardubicka po telefonátu z plzeňské městské policie. Právě se totiž dozvěděla, že její ztracená peněženka s financemi i s veškerými doklady je na světě.

Peněženku s větší  hotovostí a s doklady přišla v úterý dopoledne odevzdat na služebnu městské policie v Perlové ulici jednaosmdesátiletá Plzeňanka. “Seniorka našla peněženku na přechodu pro chodce v sadech Pětatřicátníků. Kromě hotovosti ve výši skoro 2.700 korun a dokladu totožnosti, obsahovala ještě také zákaznické karty, účtenky, vizitky a jiné,” popisuje případ mluvčí strážníků Jana Pužmanová.

“Službu konající městská policistka nejprve ověřila u Policie ČR, zda nález není nahlášen jako ztracený. Z obsahu nalezené peněženky bylo zřejmé, že patří šestadvacetileté ženě z Pardubicka. Z dostupných informací se podařilo poté dohledat kontakt na blízkou osobu majitelky nalezené věci,” dodává Pužmanová.

A pak už to šlo rychle. ještě ve stejný den si šťastná majitelka peněženku přišla vyzvednout na služebnu městské policie.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *