S atlety Terezou Petržilkovou a Martinem Hesem se setkali představitelé třetího obvodu

Starosta Radislav Neubauer a 1. místostarosta obvodu Plzeň 3 Radoslav Škarda se setkali s atletkou Terezou Petržilkovou, jejím trenérem Janem Hanzlem a atletem Martinem Hesem s trenérem Františkem Neckářem.

Tereza Petržilková se prezentovala skvělým druhým místem v běhu na 400 m na halovém Akademickém mistrovství ČR a také třetím místem na halovém republikovém šampionátu, kde vynikajícím výkonem 53,77 sec splnila nominační kritérium českého atletického svazu pro start na 4x400m na halovém mistrovství světa, které se bude konat za 14 dní v anglickém Birminghamu. Její výkon znamená neskutečné zlepšení jejího halového osobního rekordu, za tento rok o dvě vteřiny, a samozřejmě i přepsání jejího krajského rekordu. Obrovský úspěch, na který atletický klub čekal už velmi dlouho a potvrzuje jen strmý výsledkový vzestup za poslední roky.

Martin Hes vstoupil na halovém Akademickém mistrovství ČR skvěle do sezóny, kdy na trati 400 m získal titul a dal tak vzpomenout na svoji skvělou mládežnickou kariéru, ve které nyní pokračuje.

Sportovci, spolu s trenéry, dostali od vedení obvodu jako poděkování za skvělou reprezentaci nejen Městského obvodu Plzeň 3, ale i města Plzně, dárkové předměty a certifikáty. “Ještě jednou všem atletům gratulujeme a přejeme i nadále mnoho úspěchů!,” prohlásil starosta.

Foto ÚMO Plzeň 3

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *