Rychlá soutěž o 3×2 lístky na gurmánský festival v Plzni. Setkejte se ze Zdeňkem Pohlreichem, Marcelem Ihnačákem…

Vyhrajte s Českým pohledem a Rio Mare 3×2 vstupenky na gurmánský svátek Beko Fresh Festival, který se bude konat o víkendu 19. a 20. května v OC Plzeň Plaza. Na soutěž máte tentokrát jen pár dní!

Rio Mare si pro gastronomický svátek připravilo speciální kuchařskou show s kulinářem Petrem Stupkou, který návštěvníkům uvaří menu s tuňákem Rio Mare. Pro milovníky domácího sushi je připraven workshop pod vedením specialisty na asijskou kuchyni. Návštěvníci budou mít navíc možnost v průběhu festivalu ochutnávat nejen sushi pokrmy, ale například i oblíbené Panini s tuňákem nebo si zasoutěžit o produkty Rio Mare.

Letošní ročník festivalu Beko Fresh Festival 2018 láká na netradiční gurmánské zážitky, degustaci exotických pokrmů z celého světa, entomofágie neboli pojídání hmyzu, molekulární a extrémní catering a navíc i prvorepublikovou gastronomii u příležitosti 100. výročí založení Československé republiky.

Těšit se můžete na workshopy a živé show kuchařských hvězd Zdeňka Pohlreicha, Marcela Ihnačáka, Petra Stupky nebo Romana Vaňka. Navíc během celého festivalu budou mít gurmánští nadšenci možnost degustovat menu západočeských restaurací a hlasovat a vybrat TOP restauraci z regionu.

V sobotu 19. května je program pro veřejnost od 10 do 20 hodin, v neděli 20. května pak od 10 do 17 hodin. V předprodeji vstupenky stojí 100 Kč a zahrnuje navíc bonus v podobě „školy čepování piva“. Na místě stojí jednodenní vstupenka 150 Kč.  Více na www.freshfestival.cz.

Soutěžní otázka: Jak často bychom měli konzumovat ryby?

  1. a) 2krát týdně
  2. b) 2krát měsíčně
  3. c) 2krát ročně

Nápovědu hledejte na webu www.riomare.cz. Správné odpovědi posílejte na e-mail obchod@ceskypohled.eu nejpozději do čtvrtka 17. května do půlnoci. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří dostanou po dvou vstupenkách na sobotní festival. Výherci budou informováni e-mailem a SMS.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *