Ředitel krumlovské Anežky vyhlásil druhé kolo talentových zkoušek

V pondělí 19. března se na Střední uměleckoprůmyslové škole sv. Anežky České v Českém Krumlově uskuteční druhé kolo talentových zkoušek. Vyhlášeny jsou pro obor Scénická, interiérová a výstavní tvorba. Počet přijímaných žáků je 7.

 „Přihlášky do druhého kola přijímáme do 9. března,“ informuje ředitel školy Martin Busta. „Na přihlášku je nutné uvést známky z posledních dvou ukončených ročníků ZŠ potvrzené příslušnou základní školou nebo doložit úředně ověřené kopie vysvědčení. Zároveň musí být vyplněno lékařské potvrzení, že je dotyčný schopen studia daného oboru, nebo musí být přiložen formulář s lékařským posudkem,“ dodává.

Kritéria přijímacího řízení pro školní rok 2018/2019 jsou následující: a) výsledky talentové přijímací zkoušky, b) znalosti uchazeče vyjádřené hodnocením na vysvědčení z předchozího vzdělání, c) doložení, že uchazeč byl v posledních dvou letech žákem výtvarného oboru ZUŠ nebo akreditovaného výtvarného kurzu.

Krumlovská Anežka je prestižní umělecká škola, která má dlouholetou tradici a dobré jméno nejenom v jihočeském regionu. „Rádi pracujeme s lidmi, kteří se chtějí rozvíjet… kteří chtějí něco dokázat!“ vzkazuje Martin Busta a dodává: „Naší školou již prošlo mnoho talentů, z nichž někteří dnes mají zajímavou profesní kariéru. Těším se na další takové osobnosti.“ (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *