Rady tety Růženy: Odstraňte nebezpečnou kyselinu močovou z kloubů pomocí tohoto džusu

Detoxikační džusy jsou vynikajícím prostředkem pro posílení těla, zlepšení zdravotního stavu a podporu funkce orgánů, včetně vašich kloubů. Co se týče výskytu kyseliny močové, tak tyto přírodní detoxikační nápoje jsou extrémně důležité a dokáží vám s ní účinně pomoci.

Pokud se z ní totiž v kloubech vytvoří krystalky, vzniká onemocnění zvané dna, které se vyznačuje prudkými a často až nesnesitelnými bolestmi.

Proto bychom vám chtěli doporučit poměrně jednoduchý, ale zároveň velmi efektivní domácí lék, který tento problém dokáže spolehlivě vyřešit.

Kromě vyplavení kyseliny močové z kloubů, zároveň pročistí celé vaše tělo a dodá vám mnohé potřebné nutriční látky, jako jsou vitamíny, minerály a enzymy. Ty budou zapotřebí v procesu následného hojení.

Recept na výrobu džusu pro odstranění kyseliny močové z kloubů

Ingredience

Pro přípravu tohoto džusu budete potřebovat tyto suroviny:

  • 2 stonky celeru
  • 1 odřezek kořene zázvoru o délce 2 až 3 cm
  • šťáva z 1/2 citronu
  • 1 středně velká okurka

Návod k přípravě

1. Všechny suroviny dobře omyjte.

2. Oloupejte zázvor.

3. Okurku a stonky celeru nakrájejte na menší kousky.

4. Veškerou zeleninu vložte do odšťavňovače a odšťavněte ji.

5. Nakonec do džusu vymačkejte šťávu z poloviny citronu a dobře to celé promíchejte.

Účinky jednotlivých složek

Celer obsahuje látky, které podporují tvorbu moči, a tedy i vyplavování kyseliny močové ven z těla. Dále snižuje zadržování tekutin v těle, zmírňuje projevy artritidy a uvolňuje svalové napětí.

Okurka obsahuje velmi malé množství purinů, z nichž vzniká kyselina močová. Měla by být proto součástí diety s nízkým obsahem těchto látek. Je také vysoce alkalická, což napomáhá k neutralizaci kyseliny močové.

Zázvor je zase znám svými protizánětlivými vlastnostmi. Pomáhá tak snižovat zánětlivé procesy, které dovnitř nevyhnutelně doprovázejí a také účinně tlumí bolesti.

Citron stimuluje tvorbu uhličitanu vápenatého, který následně neutralizuje kyseliny, včetně kyseliny močové. Citron také obsahuje vysoké množství vitaminu C a dalších látek, které podporují regeneraci tkání a tím napomáhá hojivým procesem.

Užívání

Tento přímo zázračný detoxikační džus pijte 2krát denně.

Užívejte ho, dokud nenastane zlepšení vašeho zdravotního stavu.

Zdroj: www.vylectese.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *