Prodaná nevěsta na náměstí Republiky omezí v pátek městskou dopravu

Z důvodu konání kulturní akce „Prodaná nevěsta“ na náměstí Republiky bude probíhat dne 7. 9. 2018:

  • od cca 19:00 do cca 23:25 výluka na linkách 1 a 2
  • od cca 19:00 do ukončení denního provozu odklon na linkách 20, 33 a 40

Tramvaje:

Tramvaje linky 1 budou jezdit v uvedeném období pouze v úseku Slovany – Anglické nábřeží a Bolevec – Sady Pětatřicátníků

Tramvaje linky 2 budou jezdit v uvedeném období pouze v úseku Světovar – Anglické nábřeží a Skvrňany – Sady Pětatřicátníků

Náhradní doprava mezi Anglickým nábřežím a sady Pětatřicátníků nebude zavedena.

Cestující si po vzájemném přestupu mezi tramvajemi linky 1 a 2 označí jízdenku na opačném konci.

 

výluka náměstí Republiky infocedule 1, 2 mapa výluka náměstí Republiky

Autobusy:

Linka č. 20 bude ve směru od Bílé Hory vedena z Malické ul. na rondel, ze kterého sjede na most gen. Pattona, dále do sadů Pětatřicátníků, na Klatovskou do Americké až k Mrakodrapu, kde řidič autobus otočí zpět do stálé trasy linky č. 20 ve směru na Bílou Horu.

Zastávky linky č. 20 „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ a „Muzeum“ budou po dobu odklonu linky zrušeny a spoje linky č. 20 budou ve směru od Bílé Hory odbavovat v zastávkách „Sady Pětatřicátníků“; „U Práce“ a „Mrakodrap“ (myšlena zastávka směr k hlavnímu nádraží). První spoj vedený po objízdné trase bude spoj s odjezdem z Bílé Hory v 19:00.

Linky č. 33 a 40 budou obousměrně odkloněny z rondelu na most gen. Pattona, dále do sadů Pětatřicátníků, na Klatovskou do Americké, na Anglické nábřeží a Kopeckého sadů. Zastávky „Rondel“ (směr Muzeum v ulici Otýlie Beníškové); „Otýlie Beníškové“; „Náměstí Republiky“ a „Muzeum“ (výstupní zastávka v Goethově ul.) budou po dobu odklonu zrušeny. Spoje linek č. 33 a 40 budou odbavovat cestující obousměrně v zastávkách „Rondel“ (zastávka ve sjezdové rampě z rondelu ve směru do sadů Pětatřicátníků); „Sady Pětatřicátníků“; „Mrakodrap“ a „Muzeum“ (výstup cestujících bude prováděn na začátku zastávkového zálivu před muzeem). První spoj vedený po objízdné trase ve směru z centra bude spoj s odjezdem v 19:07 od Muzea, ve směru z Košutky spoj v 18:55. (tz)

Zdroj pmdp.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *