Plzeňský kraj stvrdil spolupráci se společností Bohemia sekt Starý Plzenec

Plzeňský kraj pokračuje ve spolupráci se společností BOHEMIA SEKT. Společně smlouvu dnes prodloužili ředitel společnosti Ondřej Beránek a hejtman kraje Josef Bernard. Partnerství se týká zejména oblasti marketingu, propagace, cestovního ruchu, kulturních a společenských vztahů.

Součástí programu, kterého se za Plzeňský kraj zúčastnili také náměstkové hejtmana Marcela Krejsová a Ivo Grüner, byla prohlídka výrobního zázemí společnosti komentovaná zástupci vedení.

Deklarace byla poprvé podepsána v roce 2005.„BOHEMIA SEKT se řadí mezi významné společnosti v Plzeňském kraji, reprezentuje kraj i v zahraničí. Jsme proto velice rádi, že k prodloužení spolupráce došlo i letos s novou krajskou reprezentací,“ uvedl hejtman Josef Bernard.

BOHEMIA SEKT dlouhodobě podporuje region, kde žije mnoho jejích zaměstnanců a kde má také sídlo. „Díky naší spolupráci si návštěvy budou moci připít sklenkou sektu na oficiálních akcích Plzeňského kraje v tuzemsku i zahraničí, nebo se například podívat do výroby sektů přímo ve Starém Plzenci,“ sdělil ředitel společnosti BOHEMIA SEKT Ondřej Beránek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *