Odkrýváme další tajemství plzeňských dvorků. V úterý 13. února v 17 hodin

Těšíte se už na květnovou akci Plzeňské dvorky, kterou pořádá už od roku 2016 Nadace 700 let města Plzně? Pro veřejnost se na jeden den otevřou mnohdy neznámá zákoutí Plzně. Akce se setkala s velkým ohlasem veřejnosti a postupně získává také další rozměry. Např. městskou hrou Zažijte dvorky či programem na některých dvorcích.

Nadace spolu se Studijní a vědeckou knihovnou Plzeňského kraje připravila cyklus čtyř setkání a povídání právě o ne zcela přístupných krásných zákoutích historického centra města pod názvem Tajemství plzeňských dvorků. První se uskutečnila v polovině ledna, druhé setkání nad zajímavostmi a souvislostmi s architektkou Annou Hostičkovou a publicistou Davidem Růžičkou nás čeká v příštím týdnu 13. února v 17:00 ve všeobecné studovně v přízemí hlavní budovy Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje. Další následují 13, března a 17. dubna vždy v 17:00.

Nadace slaví čtvrt století činnosti, ale dárky dostanete Vy! Každý účastník přednášky si domů odnese publikaci 25 let pro vás.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *