Oblíbený Médiakemp opět připravuje Centrum pro pomoc dětem a mládeži v Českém Krumlově

Tradiční Médiakemp, který každoročně organizuje Centrum pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov, se letos uskuteční od 19. do 22. října. Místem dění se opět stane Turistická základna DDM v Zátoni.

„Médiakemp, to jsou čtyři dny plné neformálně vzdělávacími aktivitami, tematickými hrami, workshopy s odborníky a informacemi, jejichž společným námětem jsou média (internetové rádio, animovaný film, žurnalistika, fotografie),“ popisuje koordinátor projektu Jiří Muk. „Každý rok máme od účastníků úžasnou zpětnou vazbu. Snažíme se, aby byl Médiakemp co nejvíce přínosný a zároveň zábavný. Věřím, že ani letošní ročník nebude jiný.“

Na programu jsou mimo jiné workshopy s fotografem Martinem Tůmou, novinářem Václavem Votrubou či animátorkou Zuzanou Studenou. „Účastníci se také podívají do studia internetového rádia. Tento bod programu patří k nejoblíbenějším,“ dodává Jiří Muk.

Médiakemp 2017 ještě není plně obsazen. Zájemci se mohou ozvat na mail jiri.muk@seznam.cz. „Účastnický poplatek je stanoven na 600 korun. V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo a aktivity. Cílovou skupinou je mládež od 14 do 18 let,“ vyjmenovává Jiří Muk.

Václav Votruba

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *