Za obchodním centrem v Radčické ulici se v pátek odpoledne našla koťata v papírové krabici. Odložil je tam někdo, kdo je měl jako živé hračky a zřejmě se mu už omrzely. Nemáte pocit, že počet odložených zvířat nějak rapidně roste?
„V pátek odpoledne předal strážníkům městské policie dvaadvacetiletý mladík dva malé nalezence. Šlo o dvě asi tříměsíční koťata,“ říká mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Muž je objevil v parku za obchodním centrem v Radčické ulici a nikdo se k nim nehlásil.
„Jedno z koťat mělo na krku řetízek z korálků a hračku (kuličku). Nyní jsou obě zvířata v plzeňském útulku, kde se o ně starají,“ dodala Pužmanová.
Foto MP Plzeň