Nadace 700 let města Plzně zve na výstavu. Už brzy začne přijímat žádosti o příspěvek pro rok 2019 či nominace na umělecké ceny

Nadace 700 let města Plzně si v  roce 2018 připomněla 25 let od svého založení. Ohlédnutím za čtvrt stoletím její činností bude výstava 25 let pro vás, kterou budou moci navštívit zájemci ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje od 4. prosince 2018 do 3. ledna 2019. Zdarma zde bude také k  dispozici stejnojmenná publikace.

“Hlavní činností nadace je rozdělování příspěvků a stejně tak tomu bude i v  roce 2019,” informuje výkonná ředitelka nadace Alena Kozáková. Žádosti o příspěvek naleznou zájemci na www.nadace700cz. Nadace je bude přijímat po celý prosinec a leden a následně bude o poskytnutí příspěvků rozhodnuto. “Upozorňujeme žadatele, že formát žádosti byl změněn,” připomíná Kozáková.

Od prosince do 10. ledna 2019 pak mohou instituce nominovat mladé umělce na ocenění v  oblasti vážné hudby Plzeňský Orfeus a Plzeňský Orfeus junior. Nominační formuláře budou k  dispozici na výše uvedených webových stránkách.

Ilustrační foto Nadace 700 let města Plzně

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *