Na záchytku museli jet včera třikrát. Devětatřicetiletá Polka padala z lavičky už v devět ráno

Třikrát během dne zamířili strážníci městské policie s opilými lidmi do protialkoholní záchytné stanice.

Po půl deváté ráno vyjela hlídka městské policie k autobusovému nádraží. Mezi lidmi bez domova sedícími na autobusové zastávce strážníci našli namol opilou ženu. Nezvládala se zvednout na vlastní nohy a neustále přepadávala z lavičky. Jelikož tímto svým jednáním devětačtyřicetiletá Polka ohrožovala svůj život a zdraví, převezli jí strážníci do zdravotnického zařízení k vystřízlivění.

Pobyt v protialkoholní záchytné stanici absolvoval včera ještě jednačtyřicetiletý muž. V půl druhé odpoledne polehával opilý na schodech vedle obchodního domu na Americké. Strážníci ho vzbudili a pomohli mu vstát, ale nohy ho dál neunesly, nebyl schopný z místa odejít po svých. Hrozilo, že by mohl upadnout a způsobit si zranění.

Ve stejnou dobu řešili problém s jiným opilým mužem strážníci v Doubravce. Na chodníku v Rokycanské ulici si ustlal sedmatřicetiletý muž. Přemíra alkoholu ho natolik zmohla, že nezvládal chůzi po svých. Protože nekontroloval své jednání, zamířila s ním hlídka do protialkoholní záchytné stanice, kde střízlivěl.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *