Na maturáku to trochu přehnal. Bohužel to bude muset řešit sociálka

Na oslavu maturitního večírku bude zřejmě dost dlouho vzpomínat sedmnáctiletý mladík, neboť jí dostatečně nezvládl. Opil se tak, že se do toho musí vložit sociálka.

Pár minut po půl osmé ráno zamířila hlídka městské policie k oznámení o podnapilém mladíkovi cestujícím v autobusu MHD. Když přijeli strážníci na zastávku v Šumavské ulici, zjistili, že mladík pozvracel jak sám sebe, tak i podlahu autobusu. Brzy bylo jasné, proč ke všemu došlo,” informuje mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.

Teenager byl na maturitním večírku, kde trochu víc popil, a to nejen několik piv, ale i panáků alkoholu. “Alkohol si údajně přinesl na večírek vlastní. Cestou domů se mu udělalo nevolno. Čekal sice na další zastávku, aby mohl vystoupit, ale bohužel tu nestihl a pozvracel se. Dechová zkouška, která byla u mladíka provedena, skončila výsledkem 1,10 promile alkoholu v dechu. Mladík byl předán do rukou svého zákonného zástupce. Zjištěné skutečnosti byly oznámeny kurátorce pro mládež, věcí se bude zabývat orgán sociálně právní ochrany dětí,” popisuje případ Pužmanová.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *